Policjanci pograli w ping ponga

Ponad 50 zawodników wzięło udział w mistrzostwach Polski policjantów w tenisie stołowym, które w miniony weekend odbyły się w Wałbrzychu. Mundurowi z Dolnego Śląska wyraźnie zaznaczyli swój udział podczas zawodów w Aqua-Zdroju.

W turnieju drużynowym Dolnoślązacy zajęli trzecie miejsce, zdobywając brązowe medale. W kat. do 40 lat wicemistrzostwo wywalczył Przemysław Rybikowski (KPP Polkowice), a w starszej kategorii (powyżej 40 lat) tuż za podium, na czwartym miejscu uplasował się Ewaryst Zasadziński (KWP Wrocław)
Do zawodów drużynowych przystąpiło 15 zespołów reprezentujących poszczególne jednostki policji, m.in. z Olsztyna, Szczecina, Bydgoszczy, Rzeszowa, Katowic, Białegostoku, Kielc, Radomia, Gdańska, Lublina, Krakowa czy Wrocławia. Mistrzostwa zdominowali zawodnicy reprezentujący KWP w Bydgoszczy, którzy zwyciężyli we wszystkich rozgrywanych kategoriach.