Na sygnale, Polecamy

Policjanci pomogli mężczyźnie z obciętymi palcami

Mundurowi nie zastanawiali się ani przez chwilę. Podjęli szybką i trafną decyzję. Poproszeni o pomoc na sygnale pilotowali auto z poszkodowanym 39-latkiem w środku, któremu rura podczas remontu komina przygniotła rękę i odcięła trzy palce.

Wydarzenia rozegrały się w niedzielny poranek gdy funkcjonariusze pełnili obowiązki w rejonie dwóch dzielnic Wałbrzycha: Starego Zdroju i Nowego Miasta. Około godziny 9:45 podczas patrolu ul. 11 Listopada policjanci zostali poproszeni przez kierującego innym pojazdem o pomoc. Okazało się, że  mężczyzna wiezie 39-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który podczas remontu komina uległ wypadkowi. Jego prawą dłoń przygniótł odcinek rury, odcinając trzy palce.

Funkcjonariusze na sygnale pilotowali pojazd z poszkodowanym. Dzięki temu mężczyzna na czas trafił do szpitala, a lekarze przyszyli mu odcięte palce.

Fot. ilustracyjne

28 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica