Na sygnale, Polecamy

Policjanci przechwycili ponad 7 kg amfetaminy

Była ukryta w zamrażalniku i na balkonie. Wartość rynkowa narkotyku to około ćwierć miliona złotych. W związku ze sprawą w Bielawie zatrzymano dwoje podejrzanych: 21-letnią kobietę oraz 40-letniego mężczyznę.

amfetamina1

Przechwycenie substancji odurzających oraz zatrzymanie dwojga podejrzanych to efekt działań policjantów z Dzierżoniowa i funkcjonariuszy komendy wojewódzkiej we Wrocławiu. Kryminalni schwytali 40-letniego mężczyznę i 21-letnią kobietę, podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło na terenie Bielawy, po tym jak funkcjonariusze, prowadząc czynności operacyjne ustalili, że mężczyzna może posiadać w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu sporą ilość narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się, bo w mieszkaniu śledczy znaleźli blisko 7,2 kg amfetaminy, z których można byłoby uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych. Wartość towaru to ok. ćwierć miliona zł. ość narkotyków. Narkotyki ukryte były w zamrażalniku, a część na balkonie.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także ich dalsze przeznaczenie. Oboje zatrzymani usłyszeli zarzuty. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a w przypadku ich znacznej ilości, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Handel narkotykami zagrożony jest natomiast karą pozbawienia wolności do 12 lat.

Fot. ilustracyjne

14 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica