Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Politechnika zaprasza na dzień otwarty

To szansa dla kandydatów na studia na Wydziale Techniczno-Inżynieryjnym Politechniki Wrocławskiej w Wałbrzychu, żeby zobaczyć z bliska na czym polega edukacja na tej uczelni. Dzień otwarty odbędzie się w najbliższy piątek (9 lutego) o godz. 10:00.

Uczestnicy mogą liczyć na ciekawe, specjalistyczne warsztaty i wykłady prowadzone przez pracowników uczelni. Młodzież dowie się m.in. „Jak zarządzać sobą oraz innymi”  (dr Jerzy Tutaj), posłucha o „Piętnastu rzeczach, których nie wiemy o metrze w Londynie (mgr Anna Dudek). Przyszli studenci zobaczą lądowanie na Wydziale Techniczno-Inżynieryjnym – Pathfinder 0.15 (dr inż. Wojciech Połowczuk). Poznamy Politechnikę nieograniczonych możliwości (studenci z Koła Naukowego HEAVYmetal). Dodatkową atrakcją będą warsztaty podczas których zobaczymy dźwięk (dr inż. Adam Szyszka). Student Wydziału Techniczno-Inżynieryjnego Damian Lempart opowie o kryptowalucie  i najlepszej inwestycji czyli…, ale o tym każdy przekona się na miejscu.

Gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele firmy NSK Steering Systems Europe Sp. z o.o. oraz Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK. Podczas trwania warsztatów zaplanowano konkurs dla uczestników z atrakcyjnymi nagrodami.

Dzień otwarty na Wydziale Techniczno-Inżynieryjnym Politechniki Wrocławskiej w Wałbrzychu już 9 lutego. Początek o godz.10:00.

Fot. użyczone/walbrzych.pwr.edu.pl

5 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica