Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Pomaganie mają we krwi

Raj dla podopiecznych Manii Pomagania” to festyn charytatywny, który w sobotę 12 maja odbył się na boisku sportowym przy ul. Dolnej w Głuszycy. Imprezie towarzyszył pokaz mody Estery Grabarczyk w sali widowiskowej Centrum Kultury – MBP w Głuszycy.

Modelki projektu „Słowiański Jedwab” zaprezentowały się w pięknych strojach i w profesjonalnych makijażach wykonanych przez prawdziwe artystki z firmy „Sekrety Urody”. Modelkom towarzyszyły bezdomne zwierzęta.

W trakcie festynu można było zobaczyć pokaz psów „Dogs for Personal Protection Poland” Sylwestra Żołtyńskiego. Szkolenie udowadnia, że systematyczna praca i zaangażowanie w treningi pozwalają, by pies stał się wspaniałym przyjacielem i towarzyszem rodziny. Pokaz psów ratowniczych przygotowali także ratownicy górscy z GOPR. Ponadto na najmłodszych czekały: dmuchańce, fotobudka, przejażdżki konne, klauni z Kamayu Art, stoisko z balonami i watą cukrową. Całej imprezie towarzyszyła świetna atmosfera. Organizatorom festynu udało się uzbierać prawie 7 tys. zł dla swoich podopiecznych. Dodajmy, że zbiórka publiczna dla podopiecznych Manii Pomagania potrwa do końca września. br.

Organizatorzy przekazują serdeczne podziękowania w imieniu Malwiny Witek dla wszystkich osób zaangażowanych w pomoc przy organizacji festynu i wspierających przebieg imprezy. Wydarzenie patronatem honorowym objął burmistrz Głuszycy Roman Głód.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

18 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica