Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy

Pomóż zaplanować miejskie inwestycje

Już po raz piąty burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz zaprasza mieszkańców do współtworzenia planu inwestycji w mieście. W ramach budżetu obywatelskiego na 2019 rok można zgłaszać propozycje zadań do wykonania za pośrednictwem specjalnego formularza, dostępnego na stronie internetowej gminy.

Pierwszy etap, czyli zgłaszanie wniosków potrwa do 31 sierpnia. Propozycje można przesyłać drogą elektroniczną na adres: weronika.tomczyk@swiebodzice.pl lub wrzucając kartkę do oznaczonej urny, która znajduje się na parterze ratusza.

Po zakończeniu naboru wniosków, w drugiej fazie, zgłoszone propozycje zostaną przekazane do rozpatrzenia odpowiednim wydziałom urzędu miejskiego, które ocenią stopień ich zaawansowania, a także nakłady finansowe potrzebne do ich realizacji. Propozycje, które zostaną pozytywnie zweryfikowane pod względem formalnym, prawnym i finansowym będą wpisane do budżetu na 2019 rok. Listę zatwierdzonych zadań poznamy pod koniec roku.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej od adresem: www.swiebodzice.pl, w zakładce „Budżet partycypacyjny”.

Fot. użyczone (UM Świebodzice)

21 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica