Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Poprawiają wizerunek stadionu

Stadion Gwarka Wałbrzych znajdujący się w dzielnicy Podgórze przy ul. Jagiellońskiej z roku na rok zyskuje na wyglądzie. Duża w tym zasługa działaczy wałbrzyskiego klubu.

Jakiś czas temu Gwarek zrezygnował z prowadzenia drużyny seniorów, choć kilka razy był bliski wywalczenia awansu do klasy okręgowej i postawił na pracę z młodzieżą. Patrząc po wynikach, to zespoły grające pod szyldem Gwarka osiągają wyniki co najmniej przyzwoite. Klubowi działacze jednak równocześnie starają się na bieżąco dbać o wygląd obiektu i poprawiać jego wizerunek. W ostatnich tygodniach trochę się działo na stadionie Gwarka Wałbrzych. Tym razem na znajdujących się słupach za boiskiem usunięte zostały stare siatki oraz mocowania, a w ich miejsce pojawiły się nowiutkie piłkochwyty. Inwestycja została sfinansowana z darowizny przekazanej przez Fundację Amicis.
„Zadanie niełatwe, ale dzięki wsparciu Firmy 3G Global, która to bardzo mocno pomogła nam w montażu, całość wyszła perfekcyjnie. Pracownik firmy dosłownie skakał na drabinie wykonując przy tym łączenie konstrukcji. Efekt początkowy, jak i końcowy jest zadowalający” – czytamy na stronie internetowej Gwarka.
A to nie koniec zmian na stadionie Gwarka. Dzięki uprzejmości Firmy GREENgo położono również ponad 40 metrów trawy. To jeden z etapów modernizacji, jaką klub przewidział. Trawa została ułożona w najbardziej aktywnych miejscach boiska, czyli polach bramkowych oraz miejscu, z którego wykonuje się rzut karny. Firma zadeklarowała dalszą pomoc, oczywiście w granicach swoich możliwości.
SCB
Fot. użyczone (Gwarek Wałbrzych)

29 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica