Na sygnale, Polecamy

„Posiedzi” za kilka przestępstw

Zatrzymany niedawno przez policjantów z Wałbrzycha mężczyzna odpowie za zaatakowanie innej osoby i spowodowanie u niej poważnych obrażeń ciała, kierowanie gróźb karalnych, zniszczenie mienia oraz posiadanie narkotyków. Czterdziestolatkowi grozi do 5 lat więzienia.

Policjanci od kwietnia tego roku poszukiwali wałbrzyszanina, który ukrywał się przed śledczymi, po tym jak pobił mężczyznę, powodując u niego poważne obrażenia głowy oraz kierował w stosunku do innych osób groźby karalne. Ostatecznie funkcjonariusze zatrzymali 40-latka przy ul. Grodzkiej. Ponadto podejrzany posiadał przy sobie amfetaminy oraz tabletki MDMA.
Podczas dalszych czynności procesowych kryminalni udowodnili 40-latkowi popełnienie przestępstwa zniszczenia mienia. Do zdarzenia doszło kilka tygodni temu przy ul. Kasztelańskiej. Wtedy to nieustalony mężczyzna wskoczył na samochód osobowy i uszkodził jego dach oraz szybę czołową, a następnie uciekł.
Wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia na 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

23 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica