Na sygnale, Polecamy

Postraszył dłużnika… nożem

Policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali we wtorek bezpośrednio po zgłoszeniu 65-letniego mężczyznę. Postawili mu zarzut usiłowania uszkodzenia ciała 45-letniego boguszowianina, któremu napastnik przyłożył nóż do pleców.

bty

Do zdarzenia doszło 2 października około godziny 10:30 przy ul. 1 Maja w Boguszowie-Gorcach. Napastnik zaszedł od tyłu pokrzywdzonego i przyłożył mu nóż do pleców, ale z uwagi na przyjętą postawę przez 45-latka, na szczęście nic mu nie zrobił. Sprawca następnie uciekł.
Poinformowani o zdarzeniu boguszowscy policjanci szybko ustalili miejsce przebywania podejrzewanego, a następnie zatrzymali 65-latka. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli nóż, który posłużył do popełnienia przestępstwa.
Napastnik przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia i wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Oświadczył, że chciał tylko nastraszyć pokrzywdzonego, ponieważ ten nie oddał mu zaległych pieniędzy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

5 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica