Na sygnale, Polecamy

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Boguszowie

Policjanci wpadli na trop ukrywającego się od dłuższego czasu 46-latka. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za naruszenie – jako pracodawca – praw pracowniczych. Mieszkaniec Boguszowa został zatrzymany po kilku godzinach od opublikowania jego zdjęcia w Internecie.

Funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. W miniony wtorek mundurowi otrzymali jednak informację, że 46-latek może chwilowo przebywać w Wałbrzychu i udali się pod wytypowany adres.

Z mieszkania dochodziły odgłosy, jednak pomimo apeli policjantów i poinformowania mężczyzny o możliwości wyważenia drzwi, nikt nie chciał ich dobrowolnie otworzyć. Dopiero kiedy na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy ze specjalistycznym sprzętem, mężczyzna oddał się w ręce policji. Okazał się nim poszukiwany mieszkaniec Boguszowa-Gorc.

Mężczyzna trafił do aresztu śledczego, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Był poszukiwany listem gończym za niewydanie świadectwa pracy pokrzywdzonemu oraz niewypłacenie zaległych pensji.

Fot. ilustracyjne

7 września 2018

ONE COMMENT ON THIS POST To “Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Boguszowie”

  1. Andrzej napisał(a):

    Czy zna ktoś „robola”, który został skazany za oszukiwanie w wykonywaniu obowiązku pracy, za którą brał wypłatę? Ci dzielni funkcjonariusze to ci sami, którzy permanentnie łamiąc prawo nadużywając uprawnień, bezczelnie kłamiąc w sądzie składając zeznania czy wyżywając się na młodzieży z byle powodu. Zapraszam do dyskusji e-mail; ma1959@vp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica