Kultura, Polecamy

Powraca Ladies Night

Lato dobiega końca, wieczory stają się dłuższe i chłodniejsze. To idealny czas na chwilę odprężenia, najlepiej w kinowym fotelu z przyjaciółką u boku! Już 19 września odbędzie się w Wałbrzychu długo wyczekiwane Ladies Night, czyli wyjątkowy wieczór w Cinema City, zarezerwowany tylko dla pań! Na uczestniczki czeka przedpremierowo polska produkcja „(Nie)znajomi”. Bilety są już dostępne w kasach oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-nieznajomi.

Na pierwszym powakacyjnym pokazie zaprezentowany zostanie film, który bawi i porusza jednocześnie – najnowszy polski obraz „(Nie)znajomi”, inspirowany tytułem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, który podbił serca widzów na całym świecie! W polskiej wersji widzowie zobaczą znakomitą obsadę, m.in. Tomasza Kota, Katarzynę Smutniak, Aleksandrę Domańską, Łukasza Simlata, Maję Ostaszewską oraz Michała Żurawskiego. Podczas seansu dodatkowo będzie można usłyszeć najnowszą piosenkę Dawida Podsiadło, który zaprosił aktorów z (Nie)znajomych do swojego klipu.
„(Nie)znajomi” to przewrotny komedio-dramat o grupie przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji decydują się zagrać w grę. Przez całe spotkanie wszyscy muszą udostępniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Co przyniesie taka rozrywka? Czy ten przyjemny wieczór zmieni życie bohaterów? Przekonaj się sama już 19 września w wałbrzyskim kinie Cinema City! Wieczór z Ladies Night to świetna okazja, by obejrzeć film tydzień przed premierą.
Mamy dla was 4 podwójne zaproszenia do Cinema City w Wałbrzychu na Ladies Night, które odbędzie się w czwartek (19 września) o godz. 19.30. Panie zobaczą przedpremierowy pokaz zabawnej komedii „Nie(znajomi)” z Tomaszem Kotem i Katarzyną Smutniak. Na maile zawierające imię, nazwisko i nr telefonu czekamy do środy (19 września) do godz. 12.00 pod adresem poczty: sekretariat@walbrzyski.pl. W temacie prosimy wpisać „Ladies”. Do zwycięzców oddzwonimy.
Fot. użyczone (materiały prasowe)

16 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica