Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Walim

Powstał bezpłatny parking przy jeziorze

Koniec problemów ze znalezieniem miejsca postojowego nad Jeziorem Bystrzyckim w Zagórzu Śląskim (gm. Walim). Oddano właśnie do użytku spory parking przy akwenie. Z bezpłatnych miejsc będzie mogło skorzystać aż 78 kierowców w tym niepełnosprawni.

Parking_jezioro

O tym, jak trudno było znaleźć wolne miejsce nad jeziorem wie chyba każdy kto chciał skorzystać z uroków tego miejsca. Te kłopoty to już przeszłość. Wybudowano oświetlony parking, liczący 78 miejsc w tym 2 dla osób niepełnosprawnych. Zadanie kosztowało ponad 550 tys. zł, a zostało w całości sfinansowane z budżetu Gminy Walim. Parking jest bezpłatny i usytuowany tuż przy jeziorze.

To jednak nie koniec inwestycji w tym miejscu. Trwają prace projektowe związane z budową obiektu obsługi turystycznej wraz z akwarium, ukazującym faunę i florę Jeziora Bystrzyckiego w Zagórzu Śląskim.

Fot. użyczone

9 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica