Aktualności, Polecamy

Powstaną nowe żłobki

Znamy już wyniki konkursu na utworzenie nowych żłobków na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej. Cieszyć mogą się mieszkańcy Świdnicy i Starych Bogaczowic.

zlobki_umowa

Do ogłoszonego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy konkursu zgłoszono 6 projektów. Cztery z nich otrzymały dofinansowanie, w ramach którego za kwotę 4,30 mln złotych, przy 3,64 mln wsparcia ze środków unijnych zostaną sfinansowane 122 miejsca w żłobkach w gminie Stare Bogaczowice i w Świdnicy.

Głównym celem projektu obejmującego rozwój lub wyposażenie żłobków i klubów malucha jest umożliwienie powrotu do aktywności zawodowej rodzicom i opiekunom, którzy są bez pracy i chcą wrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, lub wychowawczym, a mają problem z zapewnieniem opieki dla swoich pociech. W placówkach, które otrzymały dofinansowanie opieka nad dziećmi będzie bezpłatna, lub będzie się wiązała z symboliczną opłatą.

Fot. (red)

11 lipca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica