Na sygnale, Polecamy

Powybijał szyby

Pierwszą rozbił butelką, w drugą rzucił kamieniami. Obie szyby wybił w sklepie na Białym Kamieniu. Dwudziestolatek bezpośrednio po zgłoszeniu trafił w ręce policjantów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w zeszłą środę (5 czerwca) około godziny 19:15. To wtedy policjanci otrzymali informację od dyżurnego o uszkodzeniu dwóch szyb witryny sklepowej przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zaraz po otrzymaniu rysopisu sprawcy rozpoczęli poszukiwania. Szybko natrafili na podejrzanego, który podczas próby zatrzymania był bardzo agresywny. Ostatecznie został schwytany kilkaset metrów dalej przy ul. Dąbrowskiego, kiedy próbował uciec do piwnicy pobliskiego budynku.
Chuliganem okazał się 20-latek, który najpierw rzucił butelką po wódce w kierunku witryny sklepowej, a drugą szybę rozbił kamieniami, gdy ekspedientka nie chciała wymienić mu pustej butelki po alkoholu na pełną. O losie młodego mężczyzny zdecyduje sąd. Za zniszczenie mienia może on trafić za kraty więzienia nawet na 5 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica