Aktualności, Polecamy

Poznajcie szkołę od podszewki

Zapraszamy na Dzień Otwarty do PSP nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów. To już w najbliższy poniedziałek, 25 marca. Dzieci z wałbrzyskich przedszkoli wraz z rodzicami będą mogły zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki na Podgórzu.

Na gości czeka mnóstwo atrakcji. Przygotowano zajęcia: przyrodniczo-matematyczne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, zajęcia sportowe, językowe i plastyczno-techniczne. Wszystkie mają na celu nie tylko zachęcić do wspaniałej zabawy, ale zainspirować dzieci do twórczego myślenia, rozwijania zainteresowań, kreatywności i wyrabiania postaw społecznych.
W ramach Dnia Otwartego uczniowie podstawówki z Podgórza zaprezentują również swoje zdolności teatralne. PSP nr 5 zaprasza rodziców z dziećmi w najbliższy poniedziałek, 25 marca od godziny 9.00 do 11.00 i po południu od godziny 16.00 do 17.30.
Fot. użyczone (PSP 5)

23 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica