Aktualności, Polecamy

Premier z wizytą w Wałbrzychu

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki przekonywał uczestników spotkania, że Ireneusz Zyska jest najlepszym kandydatem na stanowisko prezydenta miasta.

Premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Wałbrzychu i spotkania w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa namawiał do oddania głosu w zbliżających się wyborach samorządowych na Ireneusza Zyskę i wszystkich kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na stanowiska prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych.  Tymczasem Ireneusz Zyska, kandydat na prezydenta Wałbrzycha z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, przedstawił podstawy swojego programu. Jak sam powiedział pomysł zaczerpnął z projektu premiera Mateusza Morawieckiego. Program nosi nazwę „WałbrzychZyska 5+”. Obejmuje pięć głównych działów: Rewitalizacja przemysłowa,  Infrastruktura, Czyste środowisko, Zdrowie i aktywność oraz Perspektywy rozwoju.

Fot. (red)

12 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica