Kultura, Polecamy

Premiera TLeNu 2

Jak co roku w czerwcu Szaniawski otwiera scenę dla młodych! W tym roku na jubileuszowe XV Dni Młodego Teatru zapraszamy w dwóch odsłonach.

Wydarzeniem inaugurującym i towarzyszącym XV Dniom Młodego Teatru, będzie finał TLeNu 2 (czyli Teatralnych Lekcji [Nie]Obowiązkowych), przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Wałbrzychu. Młodzież pod opieką artystyczną znanej wałbrzyszanom pedagożki Sylwii Aftyki-Łody, ze wsparciem pracowników Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu oraz towarzyszeniem Grupy Bez Komentarza, zaprezentuje owoc swojej wielotygodniowej pracy nad spektaklem oraz kilkumiesięcznych spotkań z teatrem w teorii i praktyce.

Już 3 czerwca, o godz. 16.00 na Scenie Kameralnej w spektaklu „364” młodzież spróbuje swoich sił aktorskich i przyjrzy się patronowi swojej szkoły: uśmiechnięta postać olimpijczyka ze sztandaru ożyje, by zadać nam, współczesnym, kilka pytań…

TLeN 2 Wałbrzych to druga edycja odnowionego w zeszłym roku projektu edukacji teatralnej, który Teatr Dramatyczny, we współpracy z wybranymi szkołami, realizuje już od 10 lat.

3 czerwca, 16.00 – „364”  reż. Sylwia Aftyka-Łoda  PREMIERA  / Scena Kameralna

4 czerwca, 11.00, 13.00 – „364”  – dwa pokazy popremierowe dla IV LO / Scena Kameralna

Fot. użyczone/Tomasz Bejnarowicz

29 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica