Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Prezentowy zawrót głowy

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej nowej zabawie, którą organizujemy wraz ze sklepem Kaufland przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Rób zakupy w markecie za minimum 20 zł, wycinaj kupony, wymyślaj rymy i wygrywaj świąteczne nagrody.

Zapraszamy do udziału w akcji „Prezentowy zawrót głowy”. Co trzeba zrobić, żeby wygrać upominki? Po pierwsze zapłacić minimum 20 zł za zakupy w markecie sieci Kaufland przy ul. Długiej w Wałbrzychu. Następnie wyciąć kupon z Tygodnika Wałbrzyskiego i wymyślić rym do sformułowania „Coraz bliżej święta”. Wypełniony kupon z gazety dołączony do paragonu za zakupy wrzucić razem do specjalnej urny, ustawionej w sklepie Kaufland lub redakcji Tygodnika Wałbrzyskiego. Główną nagrodę, wskazaną przez siebie, wygra osoba, która zbierze najwięcej kuponów wraz z paragonami. Pozostałe upominki zostaną wręczone najbardziej pomysłowym czytelnikom, którzy wymyślą najśmieszniejsze rymy. Akcja potrwa przez trzy najbliższe tygodnie, do 15 grudnia.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny w redakcji Tygodnika Wałbrzyskiego oraz na łamach naszej gazety. Zapraszamy do zabawy!

Fot. materiały organizatora

28 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica