Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Projektują nowe przedszkole

W Głuszycy planują kolejną, dużą inwestycję. Projekt pod nazwą „Sowiogórski Raj – Głuszyca – adaptacja części pomieszczeń szkolnych na przedszkole” polegać będzie na wykorzystaniu następnych kondygnacji budynku, w których mieści się obecnie gimnazjum na potrzeby samorządowego przedszkola.

Przypomnijmy, że po przekształceniu części pomieszczeń gimnazjum na gminny żłobek pozostaje niezagospodarowana powierzchnia pierwszego i drugiego piętra. Projektanci z firmy Studio In D. Dymarek przedstawili na spotkaniu burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem koncepcję zagospodarowania przestrzeni szkolnych na przedszkole. W ramach umowy wykonana zostanie również kuchnia, z której mają korzystać pracownicy przedszkola i żłobka. Projekt obejmuje także przebudowę sali gimnastycznej z przeznaczeniem na salę zabaw dla dzieci oraz budowę placu zabaw dla dzieci na boisku zewnętrznym.
Warto dodać, że wprowadzona reforma systemu edukacji zakłada, że obecny rok szkolny jest ostatnim rokiem nauki młodzieży w gimnazjum.
Fot. użyczone (UM Głuszyca)

29 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica