Na sygnale, Polecamy

Prowadził auto „na zakazie”

Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali 40-latka, który jechał samochodem osobowym pomimo orzeczonego dożywotniego sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Do zatrzymania doszło 10 lutego około godziny 7:30 przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu. To wtedy funkcjonariusze postanowili skontrolować obserwowany wcześniej samochód marki Opel. Mundurowi podejmując czynności od początku podejrzewali, że kierujący autem nie powinien go prowadzić. Ich przypuszczenia potwierdziły się w trakcie legitymowania. Okazało się, że 40-latek nie posiadał prawa jazdy. Zostały mu odebrane za trzykrotną jazdę po pijanemu. Dodatkowo nie pierwszy raz jechał swoim samochodem pomimo orzeczonego zakazu sądowego.

Prowadząc czynności ze sprawcą policjanci ustalili także, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia go w zakładzie karnym na 3 lata i 10 miesięcy. Tym samym został on zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego w Świdnicy. Za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego wałbrzyszaninowi grozi dodatkowa kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. ilustracyjne

12 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica