Na sygnale, Polecamy

Prowadzili jeszcze „w świątecznym” nastroju

Ponad 2300 przebadanych kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i cztery osoby zatrzymane pod jego wpływem. To statystyka akcji przeprowadzonej po świętach przez wałbrzyską drogówkę pod hasłem „Trzeźwy poranek”.

W Wałbrzychu funkcjonariusze ruchu drogowego sprawdzali trzeźwość kierowców przy ul. Wyszyńskiego. Przebadali łącznie 2354 kierujących. Niestety nie obyło się bez pijanych za kółkiem.

Najpierw mundurowi zatrzymali 52-letniego mieszkańca Szczawna-Zdroju, który kierował samochodem w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało u niego 0,42 prom. Później funkcjonariusze drogówki skontrolowali 29-latka w Mercedesie, który miał 0,36 prom. alkoholu w organizmie.

Po godzinie 7:30 podczas działań „Trzeźwy poranek” zatrzymane zostały kolejne dwie osoby, które kierowały pojazdami pod wpływem alkoholu. To dwóch 48-letnich wałbrzyszan. U pierwszego z nich badanie wykazało 0,59 prom. U drugiego natomiast 0,66 prom alkoholu w organizmie.

Wszyscy jadący na podwójnym gazie stracili prawa jazdy.

Fot. ilustracyjne

5 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica