Przejechali się po Polonii-Stali

Wysokie zwycięstwo w swoim kolejnym meczu kontrolnym zanotowali piłkarze trzecioligowego Górnika. Wałbrzyszanie na własnym boisku wygrali aż 5:1 z występującą w IV lidze Polonią-Stalą Świdnica.

sparing_gornik_polonia

Po pierwszej połowie podopieczni Roberta Bubnowicza prowadzili z rywalami 2:0. W ciągu 180 sek, dwukrotnie do siatki świdniczan trafił Damian Migalski. Po przerwie biało-niebieskim wciąż grało się bardzo dobrze, czego efektem były trzy kolejne trafienia. Ich autorami byli Kamil Popowicz, Kamil Sadowski oraz Dominik Bronisławski, czyli nowi-starzy zawodnicy, którzy wiosną prawdopodobnie zasilą szeregi naszego trzecioligowca. Ich zakontraktowanie nie jest wprawdzie jeszcze przesądzone, ale wiele wskazuje na to, że cała trójka wzmocni Górnika. Piłkarzy ze Świdnicy stać było tymczasem tylko na gola honorowego, który zaliczył Patryk Salamon i sparing zakończył się wysokim triumfem gospodarzy.

Górnik – Polonia-Stal Świdnica 5:1 (2:0)

Bramki: Migalski 2, Popowicz, Sadowski, Bronisławski oraz Salamon.

Górnik: Ziobro – D. Michalak, Tyktor, Rytko, Tobiasz, Surmaj, Morawski, Bronisławski, Popowicz, Migalski, Sadowski oraz Młodziński, Tytman, Dec, Krzymiński.