Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Przenieśmy się w czasy narodzin Chrystusa

W trakcie Bożego Narodzenia oraz w dniu Trzech Króli zachęcamy do odwiedzenia największego „Żywego Betlejem” w Polsce, które powstaje na placu przy kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. Miasteczko po raz kolejny ożyje już podczas wieczoru wigilijnego.

zywe_betlejem

Zobaczmy ponad 70 aktorów, wykonujących tradycyjne domowe czynności w drewnianych chatach. Szczególną atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych, będą zagrody z żywymi zwierzętami. Wszystkich  odwiedzających zapraszamy także do betlejemskiej gospody serwującej ciepłe potrawy i napoje.

Otwarcie miasteczka zaplanowano 24 grudnia o godz. 22.30 przed uroczystą Pasterką o północy.  Do odwiedzenia „Żywego Betlejem” w Głuszycy zachęcamy także 25 i 26 grudnia oraz 6 stycznia w godz. od 16:00 do 19:00. Miasteczko zlokalizowane jest na placu przy kościele parafialnym pw. Chrystusa Króla przy ul. Bolesława Chrobrego 4.

Do niezwykłego miejsca, które w szczególny sposób oddaje klimat świąt Bożego Narodzenia, serdecznie zapraszają organizatorzy: parafia Chrystusa Króla w Głuszycy, gmina Głuszyca oraz Fundacja Katolicka Inicjatywa Berit.

23 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica