Na sygnale, Polecamy

Przewoziła nielegalny tytoń, a w torebce miała narkotyki

Krajankę tytoniową niewiadomego pochodzenia zabezpieczyli w środę wieczorem policjanci podczas kontroli drogowej przeprowadzonej przy ul. Noworudzkiej w Wałbrzychu. Ponadto w torebce 30-letniej mieszkanki Głuszycy, która prowadziła samochód funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

Mundurowi realizując działania operacyjne ustalili, że 30-letnia z nielegalnym towarem będzie wracała po 21:00 samochodem z Wałbrzycha do Głuszycy. Zebrane przez mundurowych informacje potwierdziły się w stu procentach.

W bagażniku oraz na tylnej kanapie pojazdu policjanci wraz z celnikami znaleźli 76 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy o łącznej wartości ponad 50 tys. zł. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego oszacowano na blisko 113 tys. zł.

Podczas dalszych czynności procesowych policjanci ujawnili w torebce kobiety środki psychotropowe w postaci metamfetaminy, z których można byłoby wykonać ponad 200 porcji handlowych tego narkotyku.

Trzydziestoletnia mieszkanka Głuszycy stanie teraz przed sądem. Zgodnie z przepisami za posiadanie znacznej ilości narkotyków kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat, a za posiadanie nielegalnego tytoniu wysoka grzywna.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

 

12 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica