Kultura, Polecamy

Przytul się do Tully

Kino Apollo serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Filmowego Klubu Seniora już w ten czwartek, 28 czerwca o 13:00. Cena biletu 10 zł. W tym miesiącu zaprezentowany zostanie film „Tully” w reżyserii Jasona Reitmana ze świetną Charlize Theron w roli głównej.

Autorką scenariusza jest Diablo Cody, która ma na swoim koncie Oscara za swój debiut pt. „Juno”. To już trzecia pełnometrażowa współpraca scenarzystki i Reitmana. Możemy oczekiwać więc inteligentnych i zabawnych dialogów oraz kina obyczajowego na najwyższym poziomie, a także wspaniałego aktorstwa. Scenarzystka tym razem czyni z kobiecego ciała „mapę strefy wojny, z żyłami wyrastającymi na żyłach”, a w hollywoodzkiej gwieździe znajduje idealną odtwórczynię roli zmęczonej matki trójki dzieci. Marlo (Charlize Theron) jest prawdziwą superbohaterką, ale niekiedy nawet tego typu kobiety potrzebują chwili relaksu, odpoczynku i czasu tylko dla siebie. Bliscy widzą, że Marlo jest bardzo zmęczona, więc brat proponuje jej wynajęcie nocnej niani. Pewnego wieczoru w drzwiach jej domu zjawia się tajemnicza Tully. Ta młoda, piękna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co ona sama dawno straciła.

Filmowy Klub Seniora spotyka się w każdy ostatni czwartek miesiąca i prezentuje wartościowe dzieła. Poprzez projekcję filmów organizatorzy chcą umożliwić seniorom spędzenie wolnego czasu w miły i kreatywny sposób. Każdy pokaz poprzedzony jest krótką prelekcją. Organizatorzy są otwarci na sugestie odnośnie tytułów projekcji.

Red. (ala)

Fot. użyczone/materiały prasowe

 

27 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica