Kultura, Polecamy

Pudełko Zapałek w A’Propos. Zdobądź bilet

Klub muzyczny „A’Propos” w Wałbrzychu zaprasza w sobotę, 13 kwietnia o 20:00 na koncert zespołu Pudełko Zapałek – laureata III Spotkań z piosenką „Morze o górach”. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Duet zdobył serca publiczności oraz jury i w nagrodę nagrywa płytę live. Od stycznia 2017 roku cyklicznie, w każdą pierwszą środę miesiąca, można ich usłyszeć w autorskiej audycji Leszka Kopcia „Muzyczna Cyganeria” w Polskim Radiu Wrocław, gdzie komponują i na żywo wykonują piosenki do pomysłów nadsyłanych przez słuchaczy. Grają ze sobą, nagrywają i koncertują już od 15 lat. Jak można się domyślić, dzięki temu znają się do szpiku kości. – W małym dolnośląskim miasteczku, gdzieś między wersami rzeczywistości powstawały kolejne piosenki, z którymi ruszaliśmy w świat, by oddać kawałek swojego życia publiczności. Nie tylko swojego. Przecież piosenki pisze się, by na nowo ożywić kawałek świata, który przeminął, by opisać rzeczywistość i ludzi, którzy są, by opowiedzieć o marzeniach i nadziejach, które być może nadejdą. Dzięki poezji można nawet nadać nowe życie i ubrać w muzykę myśli zaklęte głęboko w czyjejś głowie. Otworzyć drzwi, które wydają się być zaryglowane od wewnątrz – mówią Michał Żuczkowski i Tomasz Klukojć, czyli Pudełko Zapałek. Bilety: 25 zł pierwsza pula, 30 zł druga pula, 35 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 10 kwietnia do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując PUDEŁKO, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’Propos

9 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica