Aktualności, FOTOGALERIE, Polecamy

Rekordowa zbiórka WOŚP w Wałbrzychu – ZOBACZ ZDJĘCIA

To już pewne pobiliśmy zeszłoroczny rekord i w 25 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się w mieście zebrać ponad 133 tys. zł! Ale to nie wszystko, bo liczenie wciąż trwa i pieniędzy na pewno przybędzie. Wszystkim, którzy wsparli akcję należy się wielkie DZIĘKI!

w_glowne

O północy na koncie WOŚP w Wałbrzychu było 132944,73 zł i 137,65 euro! Wkrótce te dane mogą być już nieaktualne, bo Wałbrzyski Ośrodek Kultury cały czas liczy pieniądze, głównie środki, które wpływają z licytacji. Ostateczną kwotę, którą tym razem udało się zebrać w Wałbrzychu na WOŚP poznamy pewnie w środę, ale już dziś wiadomo, że pobiliśmy rekord z zeszłego roku. Zebraliśmy najwięcej w historii dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Padł  też absolutny rekord „licytacji”, bo złote serduszko wykonane przez mistrza złotnictwa Grzegorza Śmigla zostało sprzedane za 5200 zł!

Finał wałbrzyskiej WOŚP odbył się w Starej Kopalni. Były koncerty, happeningi, wystawy i licytacje, a na koniec obowiązkowe światełko do nieba.

Fot. (red)

16 stycznia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica