Aktualności, FOTOGALERIE, Polecamy

Rekordowa zbiórka – ZOBACZ ZDJĘCIA

To już pewne. W tym roku przebijemy w Wałbrzychu kwotę, którą udało się zebrać podczas poprzedniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej akcji na koncie wałbrzyskiej WOŚP jest już 137,5 tys. zł, ale ta kwota jeszcze wzrośnie. Wciąż trwają niektóre licytacje. Nie policzono kwot w walucie obcej. Nie wiadomo też ile jest warta biżuteria, którą ludzie przekazywali na akcję Jurka Owsiaka.

Bijemy rekord! To już pewne. W tym roku Złote Serduszko w Wałbrzychu zostało wylicytowane za 4000 zł, Góra Chełmiec za 900 zł, a wyjazd w Tatry za 2300 zł. Najmniejsza koszulka – dla niemowlaka – sygnowana logiem WOŚP, została wylicytowana podwójnie za łączną kwotę 450 zł. Marionetka, podarowana tradycyjnie przez Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, osiągnęła cenę aż 500 zł. W tej chwili na koncie wałbrzyskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już 137,5 tys. zł. Do wylicytowania są jeszcze m.in. pierścionek z brylantem, wycieczka historyczna czy „bułgarska trąbka”. Dojdą pieniądze za biżuterię i waluty obce. Kwota zebrana w Wałbrzychu na pewno jeszcze znacznie wzrośnie.

Gwiazdą wieczoru podczas tegorocznego wałbrzyskiego finału WOŚP był zespół Łzy. Wystąpiła też lokalna grupa Silent Live. Zabawa była przednia o czym świadczy wypełniona po brzegi sala w Starej Kopalni. Finałem WOŚP w Wałbrzychu będzie sobotni mecz koszykarzy Górnika Trans.eu w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Wejście na mecz oczywiście za „wrzut do puchy”.

Fot. (red)

16 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica