Polecamy, Sport

Rekordowo z Flagą na Trójgarbie

Piękna, słoneczna pogoda, rekordowa ilość zawodników, sportowa rywalizacja i wspaniała atmosfera – tak zapamiętamy IV Półmaraton Górski z Flagą na Trójgarbie. Na dystansie 22 km w kat open kobiet i mężczyzn zwyciężyli odpowiednio Dominika Duczmal i Patryk Bryłkowski.

Półmaraton to cykliczna impreza biegowa organizowana co roku w Dniu Flagi, na przemian przez gminy Czarny Bór i Stare Bogaczowice. Tegoroczna edycja odbyła się przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu oraz pod patronatem marszałka województwa dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.
Na starcie, 2 maja, zameldowało się aż 238 zawodników rywalizujących w 8 kategoriach wiekowych z podziałem na płeć oraz dodatkowo w kategorii open na dystansach ok. 11 i 22 km. Na zawodników czekały medale oraz bogate pakiety startowe zawierające produkty lokalnych producentów. Zwycięzcy otrzymali również puchary i nagrody rzeczowe w tym m in. weekendowy pobyt w Pensjonacie Misiówka w Borównie o wartości 1 tys. zł, karty podarunkowe do Sportingu, vouchery na basen oraz SPA w Hotelu Piotr w Boguszowie-Gorcach, vouchery do Zamku Książ, Aqua-Zdroju, Kompleksu Arado, Muzeum Porcelany, a także sprzęt AGD.
Wyniki IV Półmaratonu Górskiego z Flagą na Trójgarbie
Kat. open kobiet (22 km)
1.Dominika Duczmal 01:49:22
2.Małgorzata Moczulska 01:55:16
3.Maria Wojciechowska 02:05:03
Kat. open mężczyzn (22 km)
1.Patryk Bryłkowski 01:31:37
2.Przemysław Górak 01:33:55
3.Marcin Jagiellicz 01:36:41
Fot. Biblioteka+Centrum Kultury w Czarnym Borze

10 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica