Na sygnale, Polecamy

Rodzinna kradzież w supermarkecie

W lipcu ukradli w sklepie artykuły spożywcze na łączną kwotę ponad 600 zł. W sierpniu zostali zatrzymani przez wałbrzyskich kryminalnych. Przy jednym ze schwytanych mężczyzn, którzy okazali się braćmi funkcjonariusze odnaleźli dodatkowo narkotyki.

bracia_zlodzieje

Do kradzieży doszło 15 lipca w jednym z wałbrzyskich supermarketów. Ze sklepowych półek zginęły artykuły spożywcze. Straty sklepu oszacowano na ponad 600 zł. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, po obejrzeniu zapisu z monitoringu szybko ustalili kim mogą być sprawcy. Kwestią czasu było ich odnalezienie. Mundurowi 10 sierpnia zatrzymali 22-latka i o 11 lat starszego mężczyznę. Okazało się, że są to dwaj bracia. Podczas przeszukania u młodszego z nich policjanci ujawnili i zabezpieczyli 17 gramów amfetaminy, co daje 170 porcji rynkowych tego narkotyku o łącznej wartości czarnorynkowej 510 zł.

Obaj złodziej odpowiedzą za kradzież za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności, a 22-latek odpowie jeszcze za posiadanie dużej ilości narkotyków. Może trafić do więzienia na dodatkowe 10 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

13 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica