Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Rodzinny finał wakacji

W ostatnią sobotę sierpnia na terenie szybu „Witold” mieszkańcy Boguszowa-Gorc i okolic mieli okazję hucznie pożegnać wakacje. Było sportowo, rekreacyjnie, muzycznie i wbrew burzowym prognozom bardzo słonecznie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Imprezę wspólnymi siłami zorganizowali: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach oraz Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold”.

Ten kto nie był niech żałuję, bo atrakcji było mnóstwo, zarówno dla najmłodszych jak również nieco starszych „imprezowiczów”. Dla dzieci ustawiono dmuchaną zjeżdżalnię, z której maluchy mogły korzystać do woli i zupełnie bezpłatnie, był też basen wypełniony mnóstwem kolorowych piłeczek oraz basen z rybkami – specjalnie dla małych wędkarzy. Było malowanie twarzy i kręcenie balonowych zwierzaków.

Przygotowano też mnóstwo konkurencji sportowo-rekreacyjnych. Atrakcje strzeleckie zapewniła grupa Enigma, wielbiciele kultury fizycznej mogli poćwiczyć z TKKF Nestor.

O konkurencje z wykorzystaniem sprzętu strażackiego i ratowniczego zadbali strażacy z OSP Gorce. Podczas zabawy można było także spróbować swoich sił w konkurencjach przygotowanych przez boguszowski OSiR – slalomie w alkogoglach, strzałach do bramki, kręceniu hula-hopem, skakaniu na skakance, czy rzucie do celu. Wręczono blisko 300 medali i tyle samo upominków.

Olbrzymią atrakcją okazała się możliwość dokładnego „zwiedzenia” radiowozów policyjnych. Chętnych, by choć na chwilę usiąść za kierownicą, wypróbować megafon, czy też uruchomić policyjnego „koguta”, nie brakowało. Ponadto wałbrzyska policja przeprowadziła znakowanie rowerów.

W ramach imprezy ustawiono także stoisko charytatywne na rzecz KP Górnik Boguszów-Gorce. Zawodnicy klubu, który awansował do IV ligi serwowali przepyszne ciasta, oranżadki „z woreczka” oraz grillowane kiełbaski za symboliczny wrzut do puszki.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnili Moises Bethencourt, który wraz ze swoimi muzykami zaprezentował latynoskie przeboje oraz zespół Sekret przygrywający mieszkańcom Boguszowa-Gorc do tańca.

Fot. użyczone (UM Boguszów-Gorce)

3 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica