Kultura, Polecamy

Rozdajemy bilety na Ladies Night

Na pierwszą po wakacjach odsłonę Ladies Night zapraszamy już 13 września do kina Cinema City w Wałbrzychu. Tego wieczoru, na wszystkie panie, jak zawsze będą czekać konkursy, upominki i mnóstwo innych atrakcji. Podczas imprezy przedpremierowo zostanie pokazana najnowsza polska komedia „Juliusz” w reż. Aleksandry Pietrzak. Zapraszany o 19:30. Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne wejściówki.

„Juliusz” to nowa polska komedia ze świetną obsadą. W roli głównej zobaczymy Wojciecha Mecwaldowskiego. Oprócz niego wystąpią także: Jan Peszek, Anna Smołowik, Rafał Rutkowski, Jerzy Skolimowski, Maciej Stuhr i Andrzej Chyra. To historia nauczyciela plastyki, którego największym problemem jest jego ojciec (Jan Peszek), korzystający z życia pełnymi garściami artysta i malarz, który mimo drugiego zawału absolutnie nie ma zamiaru zwalniać tempa. Juliusz (Wojciech Macwaldowski) musi znaleźć rozwiązanie, aby wpłynąć na zachowanie ojca. Okaże się, że problemów może być jeszcze więcej, kiedy główny bohater poznaje uroczą panią weterynarz (Anna Smołowik).

„Juliusz” to komedia twórców kinowego hitu „Planeta singli”. Scenariusz do filmu powstał we współpracy z polskimi komikami sceny stand-up: Abelardem Gizą i Kacprem Rucińskim. Film jest pełnometrażowym debiutem Aleksandry Pietrzak.

Przypominamy, że na imprezę Ladies Night składa się: przedpremierowy pokaz polskiej komedii „Juliusz”, która rozbawi panie do łez, możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, porady specjalistów o tematyce kobiecej (brafitting, stylizacje, trendy w modzie itp.) oraz welcomepack na wejściu. Każda z uczestniczek otrzyma reklamówkę z samplami (produktami od partnerów wydarzenia).

Dla naszych czytelników mamy 4 podwójne zaproszenia do kina Cinema City w Wałbrzychu na Ladies Night. To już w ten czwartek (13 września) o godz. 19:30. Żeby otrzymać wejściówkę należy wysłać nam maila na adres: sekretariat@walbrzyski.pl podając imię, nazwisko oraz numer telefonu. Na wiadomości czekamy do środy (12 września) do godz. 12:00. Wśród nadesłanych maili wybierzemy cztery osoby, które otrzymają podwójne bilety. Do zwycięzców oddzwonimy.

Fot. użyczone/Cinema City

10 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica