Kultura, Polecamy

Rozdajemy bilety na Ladies Night

Zbliża się kolejny, wyjątkowy wieczór zarezerwowany tylko dla Pań! Podczas majowego Ladies Night w Cinema City Wałbrzych zobaczymy przedpremierowy pokaz hitu „Gloria Bell”. Ta zabawna, a zarazem wzruszająca do łez fabuła z pewnością urzeknie uczestniczki spotkania. Mamy dla was 4 podwójne zaproszenia.

Oprócz pokazu filmowego na panie czeka prezent powitalny i konkursy z nagrodami. Zapraszamy już w czwartek 23 maja o godz. 19:30 do kina Cinema City w Wałbrzychu. Czarujący wieczór przy dobrym seansie w towarzystwie najbliższych koleżanek to wymarzone spotkanie dla wielu pań. Idealną okazją jest zatem Ladies Night – cykliczna impreza pełna konkursów z nagrodami oraz głównym punktem wieczoru – przedpremierowym pokazem filmowym o kobiecej tematyce!
Podczas najbliższej edycji, zobaczymy komedio-dramat „Gloria Bell” z Julianne Moore w roli głównej. Urzekająca, szczera i zabawna historia kobiety, która pomimo przeciwności losu czerpie z życia pełnymi garściami! Powoli odtrącana przez dorosłe dzieci, a także przez byłego męża, który znalazł młodszą partnerkę, główna bohaterka wciąż liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Zwyczajne życie ulega diametralnej zmianie, kiedy Gloria w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda.
„Gloria Bell” to pozytywny, życiowy film z dobrą dawką inteligentnego humoru, a piękna, romantyczna historia przedstawiona w fabule, zdecydowanie przypadnie do gustu każdej kobiecie, niezależnie od wieku. Film odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych Pań może stanowić idealną okazję do wspólnego wypadu, np. na Dzień Matki. Zacznijmy celebrować święto naszych mam odrobinę wcześniej w wyjątkowy i kreatywny sposób podczas Ladies Night w Cinema City!
Mamy dla was 4 podwójne zaproszenia do Cinema City w Wałbrzychu na Ladies Night. To już 23 maja o godz. 19.30. Wysyłajcie do nas maile, podając imię, nazwisko i nr telefonu. Na wiadomości czekamy do 21 maja, do godz. 14:00 pod adresem: sekretariat@walbrzyski.pl.
W temacie prosimy wpisać „Ladies”. Do zwycięzców oddzwonimy.
Fot. użyczone (Cinema City)

20 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica