Kultura, Polecamy

Rozdajemy zaproszenia na Targirę

Zbliża się kolejna, już ósma edycja Festiwalu Targira-art., który w tym roku odbędzie się w dniach 8-10 czerwca. Jak zwykle w Świebodzicach – mieście Gustava Beckera.

Niewątpliwie największym wydarzeniem tegorocznej edycji będzie wielka gala współczesnego malarstwa polskiego. Wystawa główna poświęcona będzie twórczości Tomasza Alena Kopery. Ten młody artysta zdobył sobie już uznanie na międzynarodowym rynku sztuki. Jego prace pokazywane były na ponad 50 wystawach na całym świecie, w tym m.in. w USA, Europie i Australii. Malarz skupia się w swojej twórczości na odkrywaniu natury i stąd tytuł jego wystawy na Targirze-art. – „Powrót do Natury”.

Tomasz Kopera potrafi w niesamowity i zaskakujący sposób tworzyć dzieła o wyjątkowej tajemniczości. Wnika w naturę podpatrując ją w swój specyficzny sposób i uwypuklając w swoich obrazach jakąś jej drugą, a nawet trzecią nieodkrytą twarz. Niewątpliwą gratką dla wszystkich miłośników talentu Tomasza Kopery będzie to, że właśnie na Targirze-art. odbędą się premiery kilku najnowszych jego obrazów, które zostały namalowane przez artystę  specjalnie na Festiwal.

Dla naszych czytelników mamy sześć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Zainteresowanych prosimy o maile na adres sekretariat@walbrzyski.pl do 6 czerwca do godz. 12:00. W temacie należy wpisać TARGIRA, a w treści podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zwycięzców powiadomimy telefonicznie.

Fot. użyczone (UM Świebodzice)

4 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica