Polecamy, Sport

Rozgromieni w Szczecinie

Jednostronny przebieg miało spotkanie drugiej dywizji Ligi Futbolu Amerykańskiego (LFA 2) między Armadą Szczecin a Miners Wałbrzych. W starciu dwóch niepokonanych dotąd zespołów górą gospodarze, którzy triumfowali aż 46:0.

Szczecinianie zwyciężyli dzięki znakomitej grze całego zespołu w ofensywie. Goście z kolei, mimo że bardzo starali się zdobyć choćby honorowe punkty, nie byli w stanie tego dnia w żaden sposób „ugryźć” rywali”. Armada wygrała 46:0, a dla futbolistów spod Chełmca była to pierwsza porażka w sezonie. Mimo przegranej Miners Wałbrzych utrzymali drugą pozycję w tabeli, gwarantującą awans do dalszej fazy rozgrywek.
W następnej kolejce zespół z Wałbrzycha zmierzy się na własnym boisku z Białymi Lwami Gdańsk. To spotkanie już za dwa tygodnie (10 sierpnia) na stadionie przy ul. Ratuszowej.
Fot. użyczone (Facebook Miners Wałbrzych/Eleni Karanikola-Cieciera)

29 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica