Aktualności, Polecamy

Rozkopane centrum

Rozpoczął się remont Pl. na Rozdrożu w Wałbrzychu. Kierowców przestrzegamy, aby omijali ten fragment miasta, bo niektórymi ulicami nie można przejechać. Inwestycja ma się zakończyć w czerwcu przyszłego roku.

rozdroze

To kolejny etap większego zadania, które przewiduje całkowite przebudowanie tego kwartału Wałbrzycha. Wcześniej zmodernizowano ul. 1 Maja, a także ulice Kościelną i Straży Pożarnej. Teraz przyszedł czas na modernizację fragmentu ul. Kasztanowej i Pl. na Rozdrożu. W kolejce czeka ul. Przemysłowa i budowa parkingu, ale to dopiero za kilka miesięcy, gdy robotnicy skończą remont ronda, który rozpoczął się w zeszłym tygodniu.

W tym miejscu zostanie wymieniona cała infrastruktura gazowa, wodociągowa i energetyczna. Położona zostanie nowa nawierzchnia na całym Pl. na Rozdrożu, a także wloty w sąsiednie ulice. Nowy asfalt zyska też fragment ul. 1 Maja w kierunku ul. Limanowskiego na wysokości szkoły. Nie zapomniano oczywiście o nowych chodnikach i stylowym oświetleniu. Koszt tego zadania to ponad 4,8 mln zł. Zakończenie prac przewidziano na czerwiec przyszłego roku. Wtedy też powinna rozpocząć się kolejna inwestycja czyli budowa parkingu przy ul. Przemysłowej. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo do tego czasu nieprzejezdne będą ul. Kościelna i fragment 1 Maja na wysokości Muzeum Porcelany. Radzimy aby omijać te rejony.

Fot. EG

9 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica