Aglomeracja Wałbrzyska, Mieroszów, Polecamy

Rozpoczną lekcje w wyremontowanej szkole

Zakończył się drugi etap termomodernizacji Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie. Na uczniów czeka całkowicie odnowiony budynek. Udało się też wykonać piękny napis wraz z iluminacją na ścianie frontowej szkoły.

Flagowa inwestycja podzielona była na dwa etapy – pierwszy z nich obejmował m.in. poprawę efektywności energetycznej budynku poprzez termomodernizację. Odnowiono  systemy grzewcze, wymieniono oświetlenie wewnętrzne, okna, a także zmodernizowano kotłownię.

W drugim etapie wykonana została elewacja zewnętrzna, remont dachu, wymieniona została także stolarka drzwiowa. Ponadto udało się wymienić ogrodzenie zewnętrzne i zaprojektować oraz wykonać piękny napis wraz z iluminacją na ścianie frontowej budynku.

Po wielu latach budynek doczekał się zasłużonego remontu. Teraz spełnia najwyższe standardy i stał się wizytówką gminy Mieroszów. Uczniowie, rodzice i nauczyciele będą mogli w godnych warunkach uczyć się, spędzać czas i nauczać w miejscu, które nie tylko służy do kształcenia, ale także łączy i integruje.

Projekt został dofinansowany w 85 proc. w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej. Pierwszy etap prac zakończonych w 2017 roku to koszt ponad miliona złotych, z czego ponad 175 tys. zł to środki własne gminy. Wartość całej inwestycji to ponad 2 mln zł.

Fot. użyczone (UM Mieroszów)

3 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica