Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

Rozsmakuj się w pierogach

Gmina Czarny Bór po raz 15 organizuje znany w całym regionie konkurs kulinarny „Dolnośląskie Święto Pieroga”. To gastronomiczne szaleństwo odbędzie się podczas dożynek, już 1 września na stadionie w Czarnym Borze.

Co roku imprezę odwiedzają nas setki ludzi z całego Dolnego Śląska. Każdy podmiot startujący w konkursie ma możliwość nie tylko zaprezentowania swoich umiejętności kulinarnych, ale również sprzedaży pierogów. Rywalizacja toczyć się będzie jak zwykle w trzech kategoriach: amatorzy, instytucje i organizacje oraz kucharze profesjonaliści. Na stronie internetowej Urzędu Gminy w Czarnym Borze dostępny jest regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Przed rokiem duża ilość odwiedzających i kupujących sprawiła, że prawie na wszystkich stoiskach zabrakło przygotowanych przez uczestników pierogów.

Jeżeli lubicie lepić pierogi lub jesteście restauracją produkującą między innymi wyroby pierogowe to zapraszamy do wzięcia udziału w tym konkursie. Czekają cenne nagrody oraz  możliwość sprzedaży swoich wyrobów podczas Dolnośląskiego Święta Pieroga.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

11 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica