Na sygnale, Polecamy

Rusza policyjna akcja „Znicz”

Jak do co roku na przełomie października i listopada możemy spodziewać się na drogach większej liczby patroli niż zazwyczaj. Od 28 października do 2 listopada na drogach w całym regionie potrwa policyjna akcja „Znicz”. I jak zapowiadają mundurowi nie będzie pobłażania.

Policja_napis

– Wzmożone działania policji ukierunkowane będą na zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego, zwłaszcza w okresie uroczystości „Wszystkich Świętych” oraz „Zaduszek”. To wtedy znacznie nasila się ruch przy cmentarzach i w okolicach kościołów, a także na drogach dojazdowych do większych miast – mówią funkcjonariusze. Dlatego od 28 października do 2 listopada znacznie więcej policjantów niż na co dzień będzie czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach i odwiedzających miejsca spoczynku swoich bliskich. Krótko mówiąc rusza akcja „Znicz”.

Mundurowi w szczególności będą sprawdzać trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, przestrzeganie ograniczeń prędkości, stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci, właściwego używania świateł zewnętrznych w samochodach czy też stosowania przez pieszych poruszających się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych.

Fot. ilustracyjne

28 października 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica