Aktualności, Polecamy

Ruszamy z wielkim konkursem

Zostań FAJNĄ KLASĄ. Weź udział w konkursie i przeżyj przygodę swojego życia. Do udziału zapraszamy szkoły podstawowe z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego. Od zerówek do klas VI. Przyślijcie nam zdjęcie klasowe, głosujcie i wygrywajcie niesamowitą wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku i Średniowiecznego Parku Techniki.

plakat_szkolny

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Tak naprawdę niewiele. Po pierwsze należy się… zgłosić, czyli wysłać zdjęcie klasy na adres: konkurs@walbrzyski.pl. Na zgłoszenia czekamy od 26 września do 14 października. Fotografie mogą przesyłać dyrektorzy, nauczyciele, rodzice i sami uczniowie ze szkół podstawowych z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego, bo to do nich adresowany jest konkurs. Czekamy na zdjęcia od zerówek do klas szóstych. Zdjęcia nie muszą być „jakieś fikuśne”, ale dobrze, by wyróżniały się „w tłumie”, bo to może później pomóc. Od 17 października do 14 grudnia potrwa głosowanie na FAJNĄ KLASĘ. Swój głos będzie można oddać na dwa sposoby. Za pośrednictwem portalu www.tw-24.pl (każdy będzie mógł zagłosować na ulubioną klasę tylko raz na dobę i jedno kliknięcie będzie nagradzane jednym punktem), albo wycinając kupon drukowany w każdy poniedziałek od 17 października do 12 grudnia na łamach Tygodnika Wałbrzyskiego. W tym przypadku jeden kupon będzie warty aż 10 pkt. Blankiety będzie można dostarczać do redakcji gazety (Pl. Magistracki 10a) codziennie aż do 14 grudnia.

W wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego w poniedziałek, 19 grudnia ogłosimy zwycięzców, klasę, która zdobędzie największą liczbę punktów. W nagrodę uczniowie wraz z opiekunami pojadą na wiosnę przyszłego roku (w wybranym przez siebie terminie) na autokarową wycieczkę do Złotego Stoku, gdzie zwiedzą Kopalnię Złota oraz Średniowieczny Park Techniki. Zapewniamy przejazd oraz wstęp na teren obiektu. Dla klas, które zajmą drugie i trecie miejsca mamy nagrody pocieszenia – godzinny pobyt dla całej grupy w parku wodnym w Aqua-Zdroju w Wałbrzychu. Wśród głosujących na kuponach za pośrednictwem gazety wylosujemy też drobne upominki.

Głosujcie, wygrywajcie, zostańcie FAJNĄ KLASĄ.

Redakcja

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „FAJNA KLASA 2016”

26 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica