Na sygnale, Polecamy

Rzucił psem o ścianę

Za znęcanie się nad zwierzęciem 61-latek odpowie przed sądem. Mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po zgłoszeniu. Rzucił psem o ścianę budynku, bo jak tłumaczył mundurowym był… zdenerwowany.

Do zdarzenia doszło przed tygodniem w czwartek około godziny 17:00 przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu. Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze szybko udali się w rejon zgłoszenia i zastali tam nietrzeźwego 61-latka. Badanie wykazało u mężczyzny 2,5 prom. alkoholu w organizmie.

Podczas czynności procesowych wałbrzyszanin oświadczył policjantom, że zwierzę mu uciekło i kiedy je złapał, bardzo się zdenerwował. W taki właśnie sposób tłumaczył swoje zachowanie nieodpowiedzialny mężczyzna.

Pies został odebrany 61-latkowi, który stanie teraz przed sadem. Za znęcanie się nad czworonogiem mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, a także zakaz posiadania zwierząt.

Fot. ilustracyjne

4 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica