Aktualności, Polecamy

Są pieniądze na walkę z bezrobociem

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy przygotował nowe projekty przeznaczone na walkę z bezrobociem. W tym roku DWUP ma do dyspozycji kwotę 1,2 miliarda złotych w ramach RPO oraz pół miliona złotych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

duw_miliony

W 2017 roku rozpisane zostaną 23 konkursy. W naszym podregionie zrealizowanych ma zostać 20 projektów na 40 milionów złotych.

– Wspieramy osoby, którym najtrudniej jest na rynku pracy jak też najtrudniej im z różnych powodów odnaleźć się życiowo. Wspieramy osoby młode, do 30 roku życia, które mają problemy z odnalezieniem się na rynku pracy, nie mogą podjąć zatrudnienia, nie mogą się w tym zatrudnieniu utrzymać, ale wspieramy też osoby w wieku na przykład 50 plus, osoby z niepełnosprawnościami, osoby długotrwale bezrobotne, osoby, które posiadają niskie kwalifikacje zawodowe – mówi Ewa Grzebieniak, dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy:

Fot. (red)

8 marca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica