Polecamy, Sport

Same szczyty zapaśniczek

Reprezentantki Aresa Wałbrzych znakomicie rozpoczęły sezon startów w tym roku. Na dwóch zagranicznych turniejach zapaśniczych nie schodziły z najwyższego stopnia podium.

Najpierw pod koniec lutego na międzynarodowe zawody do słowackiej Nesvady pojechała Julia Molińska. Wałbrzyszanka w kategorii wagowej 61 kg w grupie wiekowej juniorek szybko rozprawiła się ze Słowaczką Simoną Matusicovą oraz Węgierką Elizabet Dumasz i wywalczyła złoty medal.

Z kolei na początku marca Julia Molińska oraz Julita Omilusik wzięły udział w turnieju Lilla Mälarcupen w szwedzkiej miejscowości Vasteras. Podopieczne Dariusza Piaskowskiego, które tym razem rywalizowały w gronie seniorek, ponownie okazały się najlepsze w swoich kategoriach wagowych. Julita Omilusik w pojedynku finałowym w wadze do 53 kg pokonała Szwedkę Felicię Morsing, a Julia Molińska w finale wagi do 59 kg zwyciężyła z reprezentantką Finlandii – Hanną Mykkänen.

Fot. użyczone (Ares Wałbrzych)

8 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica