Kultura, Polecamy

Sasha Boole zagra w Wałbrzychu. Mamy bilety!

Już w najbliższy czwartek, 2 sierpnia o godzinie 20:00 w klubie A’propos w Wałbrzychu zagra Sasha Boole. To jeden z najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, budzącymi emocje opowieściami i ciągłą podróżą.

Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 200 razy! Latem 2017 roku wydany został trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music). Artysta dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale i występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Hiszpanii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie. Jesienią 2017 roku w 13 miastach występował jako support grupy Me & That Man (Nergal + John Porter). Wiosną 2018 roku został członkiem właśnie zespołu Me & That Man i jest obecnie drugim obok Nergala wokalistą kapeli. Dzielił też scenę z wieloma innymi artystami jak: King Dude, CeZik, Krzysztof Zalewski, Lao Che. Sasha Boole nie zatrzymuje się choćby na chwilę i tworzy swoją własną legendę. I tak jest od trzech lat, kiedy po raz pierwszy przyjechał do Polski… Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music.

Dla naszych czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Do wtorku, 31 lipca do godz. 18:00 prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Sasha Boole, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie o wygranej.

Red. (ala)

Fot. użyczone/Katerina Pasnichenko

30 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica