Na sygnale, Polecamy

Schował narkotyki w zamrażarce

Świdniccy policjanci zatrzymali młodego mężczyzny, u którego w mieszkaniu ujawniono blisko 150 porcji narkotyków. Podczas przeszukania w domu 17-latka kryminalni znaleźli amfetaminę i marihuanę. Część środków odurzających ukryta była w zamrażarce.

W trakcie przeszukania mieszkania, w jednym z pomieszczeń policjanci w zamrażalce i w pucharze ujawnili 3 woreczki, w których znajdował się biały proszek. Po badaniu testerem okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Podczas dalszych czynności ujawniono również 2 woreczki z suszem roślinnym, który okazał się marihuaną. Zabezpieczono także wagę. Łącznie 17-latek posiadał blisko 150 porcji narkotyków. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Przypomnijmy, że świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KPP Świdnica)

10 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica