Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Szczawno Zdrój

Senioralia w Szczawnie trwają cały rok

Szczawieńscy seniorzy świętują Senioralia. Burmistrza Marek Fedoruk i przewodniczący RM Michał Broda wraz z radnymi złożyli im w miniony poniedziałek serdeczne życzenia i gratulacje.

– Cieszymy się, że jesteście Państwo aktywni, ciekawi życia i radośni, dziękujemy za te pozytywną energię i za to że tu, w Domu Dziennego Pobytu Senior Wigor tak wiele się dzieje – podkreśla burmistrz. Seniorzy zostali obdarowany przez burmistrza koszem słodyczy i tortem od RM.
Dom Dziennego Pobytu Senior Wigor gmina przygotowała w 2016 roku, obiekt powstał w ramach programu wieloletniego o tej nazwie, przy wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej. Gmina rokrocznie przekazuje ze swojego budżetu środki na realizację działań i prowadzenie DDP.
W tym roku to kwota blisko140 tys. zł. Seniorzy dzięki temu biorą udział w ciekawych zajęciach, warsztatach, uczestniczą w wycieczkach, mają gdzie spędzić wolny czas.
Niedawno ruszył także Klub Senior+, w którym osoby w wieku 60+ także znajdą dla siebie ciekawą ofertę zajęć.
Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

1 października 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica