Na sygnale, Polecamy

Skorzystał z okazji, ukradł portfel

Mężczyzna wykorzystał nieuwagę 79-letniej kobiety i ukradł portfel pozostawiony przez nią na parapecie w jednym ze sklepów przy ul. Głównej w Wałbrzychu. W środku były dokumenty oraz niewielka suma pieniędzy. Kobieta sprawę zgłosiła na policję, a mundurowi zatrzymali dwa dni po zdarzeniu przy ul. Broniewskiego.

W portfelu kobieta miała dowód osobisty, legitymację emeryta-rencisty oraz 30 zł. Po zrobieniu zakupów starsza pani odłożyła portfel na parapecie i wychodząc ze sklepu po prostu o nim zapomniała. Złodziej postanowił wykorzystać sytuację i zabrał pozostawiony przez 79-latkę portfel, wyciągnął z niego gotówkę, a następnie wyrzucił go w wraz z dokumentami do śmietnika. Po dwóch dniach 43-latek został zatrzymany przy ul. Broniewskiego w Wałbrzychu. Teraz za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Fot. ilustracyjne

5 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica