Na sygnale, Polecamy

Skradzione auto odnalazło się na Podzamczu

Funkcjonariusze drogówki z Wałbrzycha w piątkowe popołudnie odzyskali ukradziony w Niemczech ekskluzywnych samochód. Mercedes „odnalazł się” na Podzamczu w Wałbrzychu. Wartość pojazdu oszacowano na ponad 130 tys. zł.

skradzione_auto

Akcja możliwa była dzięki dobrej współpracy wałbrzyskich policjantów z mundurowymi z polsko-niemieckiej placówki w Świecku, którzy przekazali informację o pojawieniu się utraconego samochodu na terenie powiatu wałbrzyskiego. Funkcjonariusze ustalili, że w piątek około godziny 16:15 urządzenie zainstalowane w Mercedes logowało się właśnie na Podzamczu w Wałbrzychu, a kradzieży dokonano kilka godzin wcześniej na terytorium Niemiec.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wytypowany pojazd do kontroli drogowej. Kierował nim 38-letni wałbrzyszanin. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Obecnie policjanci ustalają w jakich okolicznościach pojazd został utracony i trafił do Polski.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

5 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica