Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

Skwer rozświetlony lampkami

Nie musimy przekonywać, że 6 grudnia był dla wszystkich dzieci wyjątkowym dniem. Dlatego władze Czarnego Boru co roku sprawiają najmłodszym dużo radości. Tegoroczne mikołajki odbyły się w szczególnej atmosferze.

skwer_olimpijczykow

Na Skwerze Olimpijczyka czekała na dzieci pomocnica Mikołaja, która rozgrzała uczestników wspólnymi zabawami i tańcami. Następnie wójt gminy Adam Górecki rozpoczął wraz z dziećmi wspólne odliczanie i na liczbę zero zapłonęły światełka na nowej choince, a wraz z nimi odpalono mnóstwo petard z konfetti. Zabawie towarzyszył wymarzony piękny puszysty śnieg. Po uroczystym zapaleniu lampek dzieci przywołały Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami wręczył wszystkim obecnym dzieciom paczki ze słodyczami.

W oczekiwaniu na paczki organizatorzy rozdawali zapalone zimne ognie, a na przygotowanym stoisku panie częstowały ciepłą herbatą z sokiem malinowym. W zabawie wzięło udział ponad 500 dzieci wraz z rodzicami z całej gminy.

Fot. użyczone (UG Czarny Bór)

8 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica