Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Słodko na wakacjach

Cykl lipcowo-sierpniowych wycieczek organizowanych przez Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Starych Bogaczowicach rozpoczęła wizyta w świdnickiej pracowni słodkości „Ciukuruku”. Dzieci poznały technikę tworzenia cukierków i lizaków, a także same spróbowały swoich sił i stworzyły liczne słodkości.

ciukuruku

Wszystkie słodycze wyglądały bajecznie, a smakowały jeszcze lepiej! Najmłodsi mieszkańcy Starych Bogaczowicezwiedzili również Kościół Pokoju, podziwiali panoramę miasta z wieży widokowej w rynku oraz spędzili aktywnie czas na placu zabaw pokonując tor przeszkód.

Wyjazd do Świdnicy był pierwszą z wakacyjnych wycieczek organizowanych dla poszczególnych sołectw. Pomimo tego, że wycieczka dedykowana była sołectwom Chwaliszów, Jabłów i Struga to duży autokar pomieścił również dzieci z innych miejsc w gminie. Kolejny wyjazd planowany jest 18 lipca dla dzieci z Gostkowa, Lubomina i Cieszowa. Najmłodsi pojadą do Parku Linowego w Jedlinie-Zdroju. Wolne miejsca będą mogły zostać wykorzystane przez dzieci z innych sołectw.

Fot. użyczone (UG Stare Bogaczowice)

13 lipca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica